Zakład pogrzebowy – ul. Weigla

telefon całodobowy
794 700 042
pomoc@styx.pl

ul. Ślężna róg Weigla – przy Szpitalu Wojskowym
53-114 Wrocław
pn-pt 8-16, sb 8-14

Jeden z punktów naszej firmy pogrzebowej mieści się przy ulicy Ślężnej we Wrocławiu na skrzyżowaniu z ulicą Weigla, w pobliżu Szpitala Wojskowego. Plusem tej lokalizacji jest łatwiejszy dojazd niż do centrum i większa dostępność miejsc parkingowych w okolicy. To także dogodny punkt dla mieszkańców Bielan Wrocławskich i Krzyków. Ponadto – z uwagi na lokalizację firmy pogrzebowej przy Szpitalu Wojskowym – w placówce tej jest możliwość, by w razie takiej potrzeby dostarczyć do nas szpitalne dokumenty i zlecić wyrobienie aktu zgonu.

Zakład pogrzebowy Krzyki specjalizuje się w organizacji pogrzebów na cmentarzu Osobowickim i cmentarzu parafialnym „Na Skowroniej Górze” przy ul. Działkowej. Oczywiście zostaniecie tu Państwo obsłużeni w temacie pochówku na każdym innym cmentarzu we Wrocławiu i okolicach, a także spraw dotyczących kremacji, zakupu trumny lub urny, jak i wielu innych kwestii. Koordynator Zakładu pogrzebowego Krzyki jest także specjalistą w dziedzinie ekshumacji.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani którąś z tych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośrednio do firmy pogrzebowej przy ul. Ślężnej przy Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu.