Usługi pogrzebowe Wrocław

Zakład pogrzebowy Wrocław 5 Usługi pogrzebowe

Od 1992 roku pomagamy Państwu w tym szczególnym czasie

Zakład pogrzebowy Styks we Wrocławiu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe zarówno na cmentarzach komunalnych, jak i parafialnych. Organizujemy także pogrzeby na terenie całego kraju.

Mając na uwadze, że jest to czas żałoby dla bliskich osoby zmarłej, dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się Państwo komfortowo w tych szczególnie trudnych dniach. Zadbamy o detale, formalności i oprawę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Świadczymy usługi z wszelką starannością, służąc Państwu oparciem w tych przykrych chwilach.

Usługi pogrzebowe Wrocław

Usługi pogrzebowe – zakres naszych działań

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe z zachowaniem wysokich standardów. Odznacza nas wieloletnie doświadczenie, jak i profesjonalny zespół. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W ramach usług pogrzebowych we Wrocławiu zapewniamy:

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące powyższych usług, nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą. Zachęcamy do kontaktu.

Usługi pogrzebowe – zakres naszych działań

Organizacja pogrzebu Wrocław

Choć organizacja pogrzebu jest po naszej stronie, bierzemy pod uwagę Państwa wskazówki. Każda ceremonia jest nieco inna, w zależności od życzeń rodziny. Jednocześnie z uwagi na wieloletnie doświadczenie służymy Państwu radą i pomocą.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem niezbędnym podczas pochówku  (elektryczne platformy do składania trumien i urn w grobach, namioty ochronne dla żałobników, wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający). Zadbamy także o oprawę muzyczną. Na Państwa życzenie możemy przygotować mowę pogrzebową. Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne i video oraz organizację wieńców i kwiatów. Dodatkowo świadczymy usługi pogrzebowe w zakresie sporządzania nekrologów.

W czasie organizacji pogrzebu, do czasu otrzymania pieniędzy z zasiłku pogrzebowego, wszelkie koszty ceremonii pozostają po naszej stronie.

 

Zadbamy o to, by organizacja pogrzebu była dla Państwa jak najmniej kłopotliwa w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do kontaktu.

Całodobowy transport zmarłych

Usługi pogrzebowe na wrocławskich cmentarzach

Oprócz tego, że świadczymy usługi pogrzebowe, we Wrocławiu planujemy i zarządzamy ceremoniami w kaplicach:

  • przy ul. Kiełczowskiej
  • przy ul. Osobowickiej
  • przy ul. Grabiszyńskiej

W kaplicach tych mogą odbywać się zarówno ceremonie świeckie, jak i ceremonie w obrzędzie religijnym, z możliwością odprawienia mszy żałobnej, oraz ceremonie w innym niż katolicki obrządku. Przygotowany przez nas pogrzeb będzie odpowiadał Państwa oczekiwaniom, niezależnie od wyznania.

Jesteśmy także administratorem cmentarza parafialnego przy ulicy Opolskiej. Posiadamy tam własne chłodnie i kaplicę, w której organizujemy pożegnania przed kremacją oraz oferujemy możliwość identyfikacji osoby zmarłej w godnych warunkach.

Styks - całodobowy zakład pogrzebowy z doświadczeniem

Nasza oferta

Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług pogrzebowych we Wrocławiu, obejmujących wszystkie aspekty ceremonii. Nasza oferta obejmuje zarówno kremacje, jak i tradycyjne pogrzeby, które są dopasowywane do życzeń oraz wierzeń zmarłego i jego bliskich.