Oprawa muzyczna pogrzebu Wrocław

Zakład pogrzebowy Wrocław 5 Usługi pogrzebowe 5 Oprawa muzyczna pogrzebu

Oprawa muzyczna

Muzyka na pogrzebie sprawia, że uroczystość pożegnalna staje się bardziej podniosła. Warto zatem zatroszczyć się o tę sferę, wybrać odpowiednie instrumenty, utwory, by nadać ceremonii odpowiedni ton. Oprawa muzyczna pogrzebu, mimo iż nie jest najważniejszym elementem pochówku, stanowi naturalne uzupełnienie tej uroczystości. Pogrzeb, tym samym nabiera większej dostojności i staje się bardziej wzniosły.

W celu zorganizowania oprawy muzycznej pogrzebu we Wrocławiu serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.

oprawa muzyczna pogrzebu Wrocław

Oprawa muzyczna pogrzebu Wrocław

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną pogrzebów we Wrocławiu w postaci muzyki wykonywanej na żywo. Do Państwa dyspozycji pozostają muzycy mający odpowiednie przygotowanie i wykształcenie w tym zakresie – trębacz i skrzypek:

Trębacz
Muzyk zawodowy, trębacz absolwent WLM Gdańsk od wielu lat współpracujący z Zakładem Pogrzebowym ,,STYKS”. Koncertmistrz Orkiestry Reprezentacyjnej Śląskiego Okręgu Wojskowego.

Skrzypek
Wieloletni Koncertmistrz Opery Wrocławskiej. Swoje doświadczenie zawdzięcza także wielu występom w Operach Rzymu i Neapolu.

Taka oprawa muzyczna pogrzebu stanowi uroczyste tło całej ceremonii, a szeroki repertuar pozwoli spełnić Państwa oczekiwania. Przykładowe utwory, które możemy wykonać:

  • Albinoni – Adagio
  • S. Bach – Aria
  • Fibich – Poemat
  • Schubert – Ave Maria
  • Caccini – Cisza
  • G. Caccini – Ave maria
oprawa muzyczna pogrzebu Wrocław

Na Państwa życzenie możliwe jest także wykonanie innych utworów. Uwzględnimy Państwa indywidualne oczekiwania. Muzyka często jest dobierana zgodnie z upodobaniami lub życzeniami żegnanej osoby, czy związana ze wspomnieniami o niej – nawet jeśli to nie będzie bardzo oczywisty wybór. Zdarza się, że podczas ceremonii pojawiają się utwory Abby czy Guns N`Roses, a także wielu innych wykonawców.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani oprawą muzyczną na pogrzebie we Wrocławiu lub w okolicach – zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie w tej kwestii i chętnie ustalimy wszelkie szczegóły.

oprawa muzyczna pogrzebu Wrocław

Nasza oferta

Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług pogrzebowych we Wrocławiu, obejmujących wszystkie aspekty ceremonii. Nasza oferta obejmuje zarówno kremacje, jak i tradycyjne pogrzeby, które są dopasowywane do życzeń oraz wierzeń zmarłego i jego bliskich.