Mowy pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Wrocław 5 Usługi pogrzebowe 5 Mowy pogrzebowe, żałobne

Mowa pogrzebowa, choć nie jest obowiązkową pozycją podczas pogrzebu, i na pewno wiążę się z ogromnym stresem oraz emocjami, warto by miała miejsce podczas ceremonii. Pozwoli zadbać o indywidualny charakter uroczystości, a także umożliwi wspólne wspomnienie osoby zmarłej. Jeśli napisanie mowy żałobnej sprawi trudność, chętnie Państwa wyręczymy tej kwestii. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam to zrobić z wyczuciem i wrażliwością w stosunku do bliskiej osoby.

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalną i indywidualną mową żałobną – zapraszamy do placówek we Wrocławiu lub do kontaktu telefonicznego.

Mowa żałobna – jak ją przygotować?

Ważne, by mowa pogrzebowa była indywidualna i powiązana z osobą, którą żegnamy. Mogą być to wspomnienia, kilka słów na temat jego cech i usposobienia, roli jaką pełnił za życia. Istotne jest także to, by poruszać pozytywne kwestie i przedstawiać wspomnienia o sobie zmarłej w dobrym świetle. Mowa pogrzebowa powinna być naturalna, osobista i płynąć prosto z serca. Warto także podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Dobrze, gdy mowa żałobna jest wygłaszana przez osobę opanowaną, o stonowanym głosie.

jak przygotować mowę żałobną

Mowy pogrzebowe Wrocław

Realizujemy mowy żałobne we Wrocławiu. Wiemy, jak wypowiedzenie podczas pogrzebu choć kilku słów, może być trudnym przeżyciem dla bliskich; możemy Państwa wspomóc także w tym zakresie. Mowy pogrzebowe piszemy w oparciu o rozmowy z Państwem, na podstawie indywidualnych wskazówek. Jednocześnie możecie Państwo zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tym względzie. Mowę żałobną możemy zarówno przygotować, jak i wygłosić w Państwa imieniu.

W przypadku zainteresowania sformułowaniem lub wygłoszeniem mowy pogrzebowej przez nas na pogrzebie we Wrocławiu lub w okolicach – zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy ją zgodnie z Państwa życzeniem.

Styks - całodobowy zakład pogrzebowy z doświadczeniem

Nasza oferta

Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług pogrzebowych we Wrocławiu, obejmujących wszystkie aspekty ceremonii. Nasza oferta obejmuje zarówno kremacje, jak i tradycyjne pogrzeby, które są dopasowywane do życzeń oraz wierzeń zmarłego i jego bliskich.