Opieka nad grobami Wrocław

Zakład pogrzebowy Wrocław 5 Usługi pogrzebowe 5 Opieka nad grobami Wrocław

Opieka nad grobami

Świadczymy usługi związane z opieką nad grobami we Wrocławiu. Może być to zarówno jednorazowa usługa, jak i całoroczna, stała opieka. Z opcji korzystają na przykład rodziny, których odległe miejsce zamieszkania nie pozwala na regularne odwiedziny na cmentarzu. W takiej sytuacji najczęstszą praktyką jest odwiedzanie miejsca pochówku bliskiej osoby w okolicach Dnia Wszystkich Świętych, ale czasem nawet to nie jest możliwe; wtedy warto zlecić sprzątanie grobów profesjonalnej firmie.

opieka nad grobami Wrocław

Opieka nad grobami Wrocław

Usługi opieki nad grobami świadczymy we Wrocławiu przez cały rok; wykonujemy także pojedyncze zlecenia, np. w okolicach 1 listopada, tuż przed Dniem Wszystkich Świętych.

Sprzątanie grobów we Wrocławiu obejmuje:

  • mycie nagrobka
  • odśnieżanie
  • usuwanie zbędnej roślinności

Opieka nad grobami we Wrocławiu może zawierać także czynności takie jak:

  • renowacje pomników
  • usługi kamieniarskie
  • zapalenie zniczy
  • położenie kompozycji kwiatowych

Jeśli miejscem pochówku Państwa bliskich jest Wrocław (lub jego okolice, np. Kąty Wrocławskie) zachęcamy do skorzystania z obsługi i sprzątania grobów przez zakład pogrzebowy Styks.

opieka nad grobami Wrocław

Sprzątanie grobów – dlaczego jest tak istotne?

Aby pomnik był zachowany jak najdłużej w dobrym stanie, sprzątanie grobów jest wręcz konieczne. Jeśli odległość lub inne przeszkody nie pozwalają Państwu zadbać o tę sferę osobiście, warto takie czynności zlecić profesjonalnej firmie. Dzięki temu nie będziecie się Państwo martwić o stan nagrobków. Zlecenie usługi opieki nad grobem nie jest wielkim kosztem, a chroni miejsce przed znacznym zaniedbaniem.

Zlecając nam opiekę nad grobami na cmentarzach we Wrocławiu, zyskujecie Państwo pewność, że miejsce pochówku bliskich jest w dobrych rękach. Jesteśmy firmą o uznanej renomie i wieloletnim doświadczeniu.

sprzątanie grobów Wrocław

Nasza oferta

Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług pogrzebowych we Wrocławiu, obejmujących wszystkie aspekty ceremonii. Nasza oferta obejmuje zarówno kremacje, jak i tradycyjne pogrzeby, które są dopasowywane do życzeń oraz wierzeń zmarłego i jego bliskich.