Ostatni portret

Ostatni portret

Z czasem wspomnienia się zacierają. Warto mieć wówczas pamiątkę, dzięki której można powrócić myślami do bliskiej osoby. Właśnie z tego powodu proponujemy „Ostatni portret”, który ukazuje obrazy z życia osoby bliskiej, która odeszła. Oprócz tego, że po taki film będzie można sięgnąć w każdej chwili, jest także wyświetlany podczas wspólnych wspomnień na stypie.

ostatni portret

Jak wygląda Ostatni portret?

Ostatni portret to film przedstawiający wspomnienia i wątki z życia osoby zmarłej. Wykonamy go na podstawie dostarczonych przez Państwa materiałów. Każde video ubarwione jest efektami w postaci art clipów, podtrzymujących nastrój całego filmu. Ostatni Portret trwa od 6 do 8 minut. Materiał filmowy dostarczamy na płycie w formacie DVD. Czas realizacji to maksymalnie 48 godziny od momentu dostarczenia zdjęć (które są zwracane wraz z filmem).

Materiał jest własnością najbliższej rodziny i nie może być wykorzystywany publicznie bez zgody producenta.

Ostatni portret – co należy dostarczyć?

Proponujemy dostarczyć 15 zdjęć zapisanych na płycie CD lub w formie papierowej. Materiał powinien zawierać także przygotowany przez Państwa tekst (nie dłuższy niż 7 zdań).

Ostatni portret umożliwia raz jeszcze sięgnąć pamięcią wstecz, zatrzymując się nad tym, co było ważne i wyjątkowe. Serdecznie polecamy wykonanie takiej pamiątki.

Nasza oferta

Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług pogrzebowych we Wrocławiu, obejmujących wszystkie aspekty ceremonii. Nasza oferta obejmuje zarówno kremacje, jak i tradycyjne pogrzeby, które są dopasowywane do życzeń oraz wierzeń zmarłego i jego bliskich.